Aşçı Garson Kıyafet & Ekipmanları

asci-elbiseleri

AŞÇI, GARSON KIYAFET – EKİPMANLARI VE İŞ ÖNLÜĞÜ
Aşçı ve Garson gibi mesleklerde kullanılması gereken kıyafet, ekipmanlar ve iş elbiseleri bulunmaktadır. AŞÇI GARSON KIYAFET – EKİPMANLARI VE İŞ ÖNLÜĞÜ kategorimizde yer alan kadın ve erkek aşçı, garson kıyafet, ekipmanları ve iş önlüğü gibi iş elbiselerini inceleyerek ihtiyacınız olan iş elbisesi çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Aşçılar en çok iş önlüğü arasında; mutfak önlüğü ve aşçı bonesi bulunmaktadır. aşçı iş önlüğü konusunda erkek mutfak önlüğü modelleri oldukça sadedir. Aşçılar, yemek yaparken üzerine yemek sıçramasını ya da yemek malzemelerinden birinin kıyafetlerini kirletmemesi için mutfak iş önlüklerini kullanmaktadır. Ayrıca aşçıların kullandıkları ekipmanlar arasında aşçı mantar kepleri, aşçı bonesi, aşçı önlükleri bulunmaktadır.

Kürsü İş Elbiseleri sitemizde garson kıyafetleri de bulunmaktadır. Bu kategorimizde çeşitli renklerde ve desenlerde üretilen Garson kıyafetleri, beyaz, siyah, kırmızı gibi çeşitli renklere ve desenlere sahip ürünleri size sunmaktadır.

Aşçı, garson Kıyafet, Ekipmanları ve iş önlüğü kıyafetlerine dair tüm ürünleri Kürsü İş Elbiseleri sitemizde bulabilirsiniz. Mağazalarımızda bulunan aşçı ceketleri mutfakta tüm gününü geçiren sizler için uygun üretilmiştir.

Aşçı – Garson ürünleri;
Aşçı, Garson Kıyafet, Ekipmanları ve iş önlüğü kategorimizde aşçı kıyafetlerine dair Tek Ceket, Atayaka Gömlek, Kağıt Bone, Aşçı Pantolon, Fırıncı Gömlek, Kağıt Aşçı Kep, Askılı- Belden Bağlamalı Önlük, Şef Başlık, Kağıt Ağız Maskesi, Dantelli Önlük, Aşçı Uzun Şapka, Garson Yelek, Eşarp, Snood Başlık, Kravat, Fular, Bandana, Papyon, Aşçı Kısa Kep, Bone, Desenli Fular, Aşçı Ceket, Galoş ve Aşçı Düğme gibi tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Tek Ceket Atayaka Gömlek
Kağıt Bone Aşçı Pantolon
Fırıncı Gömlek Kağıt Aşçı Kep
Askılı – Belden Bağlamalı Önlük Şef Başlık
Kağıt Ağız Maskesi Dantelli Önlük
Aşçı Uzun Şapka Garson Yelek
Eşarp Snood Başlık
Kravat Fular
Bandana Papyon
Aşçı Kısa Kep Bone
Desenlİ Fular Aşçı Ceket
Galoş Aşçı Düğme