Hakkımızda

Öz Çakar Tekstil ve Giyim firmamızın altında hizmet veren Kürsü İş Elbiseleri, İstanbul merkezli olup sektörünün önde gelen markalarından biridir. Müşterileri için en iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en düşük maliyetle sunan Kürsü İş Elbiseleri, 15 yıllık tecrübesini ve sahip olduğu değerlerden ödün vermeden faaliyet göstermektedir. Kürsü İş Elbiseleri, bu zaman zarfında İŞ ELBİSELERİ sektöründe de öncü firmalar biri durumuna gelmiştir.

 

KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ, sektörünün gelişiminde ve Türk ekonomisine de kalkıları büyük olmuştur.

 

Türkiye genelindeki satışlarının yanı sıra KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ, Irak, İran, Azerbaycan, Almanya, Rusya, Suudi Arabistan gibi ülkelerde de ciddi bir pazar ağı oluşturmuş ve bu ülkelerde de ticaret yapmaktadır.

 

KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ, iş tekstili ürünleri konularda müşterilerinin beklentisi, ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için yoğun çaba harcamaktadır.

 

KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ, 15 yıllık deneyimi, uzman personeli ve yüksek teknoloji ile üretilmiş geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız:
– Yasal şartların yerine getirmek,
– İş sağlığı ve güvenliği için gerekli olan önlemlerin almak,
– Müşteri memnuniyeti,
– Verilen hizmetle imalatların tam ve hatasız yapmak,
– ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerinin sürekli iyileştirmek.

 

Misyon & Vizyon
KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ olarak müşterilerin ihtiyaçlarını en uygun en yeni ve en yüksek teknolojileri kullanarak kullanıcıların hizmetine sunmaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden satış pazarlama ağımızı arttırmaktır. Ayrıca Ar-Ge çalışmalarına azami önem vermek, nitelikli insan gücüne önem vererek ve iş elbisesi deyince ilk akla gelen marka olmak KÜRSÜ İŞ ELBİSELERİ firmamızın öncelikleridir.