İş Elbiseleri

is-elbiseleri

İŞ ELBİSELERİ

İş elbiseleri sektöründe yüksek teknoloji ve kaliteyi kendine misyon edinen KÜRSÜ İŞ KIYAFETLERİ, Safari Takım, Mont Takım, Bahçıvan, Tulum, Kapitone Tulum, Tek Ceket ve Tek Pantolon gibi ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

İş elbiseleri, emekçi dünyasında takım ruhunu temsil etmektedir. Aynı zamanda İş elbiseleri, kurumsallaşmak isteyen bütün firmalar için de gereklidir. Çeşitli kumaşlardan üretilen İş elbiseleri, hizmet verilen kurumun renk ve logolarla süslenmektedir. Aynı zamanda iş elbisesi çeşitleri, kışlık ve yazlıkta üretilmektedir.

Kürsü İş Elbiseleri olarak mağazalarımızda kalite ve güvenirliği bir araya getirerek iş elbiseleri üretmekteyiz. İş elbiseleri ve üniformalarını bulabileceğiniz mağazalarımızda, hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri çağın gerektirdiği teknoloji ile üretmekteyiz.

Kürsü İş Elbiseleri mağazalarımızda;
– Tulum modelleri
– Bahçıvan tulum,
– Safari takım,
– Mont takım,
– İş pantolonu,
– İş ceketi,
– Kot pantolon,
– Reflektif şeritli ürünleri bulabilirsiniz.

Ayrıca İş tulumlarımızda önden fermuarlı ve yanlarda cepli modeller bulunmaktadır.

Kürsü İş Elbiseleri olarak ürettiğimiz iş pantolonları tek satarken bu ürünleri farklı ürünümüzle kombine etme şansına sahipsiniz. İş pantolonlarımız da çok cepli spor modeller, kot iş pantolonları, garnili kombinasyonlar yer almaktadır.