Mont

is-elbise-mont

İŞ MONT
Mont, dış giyim ürünleri arasında yer alan, sonbahar ve kış aylarında en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle iş montları, iş elbiselerinin en sıcak üyesi konumundadır. İş montları, mevsimlik ve kışlık montlar diye ayrılmaktadır. Kışlık iş mont modelleri, mevsimlik montlara göre daha kalın üretilmektedir. İş montları, hem soğuk havalardan koruma sağlamakta hem de yağmurlu havalarda çalışanı ıslanmaya karşı korumaktadır. İş mont konusunda farklı markalar tarafından da değişik renk ve desenlerde ürünler yapılmaktadır.

Mevsimlik iş montları, kış iş montlarına oranla daha ince kumaşlardan üretilmektedir. İş mont modelleri, günlük olarak da giyilecek şekilde tasarlanmıştır.

İş montlarına firmanızın ismini ve logolarını yazdırabilirsiniz. İş Elbiseleri sektöründe uzman olan Kürsü İş Elbiseleri, sizlere iş mont modelleri konusunda pratik çözüm yöntemler sunmaktadır.

İş montlarında su geçirmez iş montları, aynı zamanda yağmurluk olarak da kullanılabilmektedir. Kaliteli kumaştan ve doğru teknoloji ile üretilenn iş montları, iş verimini de korur ve işçilerin üşümeden hareket etmesini sağlamaktadır.

İş mont modellerinde sektörde oldukça iddialı bir konumda olan KÜRSÜ İŞ KIYAFETLERİ, Polar Mont, Reflektörlü Mont, Yağmurluk, Şişme Mont, Kaban ve Reflektörlü Kaban gibi bir çok iş mont modelleri en uygun fiyatlarla müşterilerinin imkanına sunmaktadır.

İş mont modelleri;

  • Polar Mont
  • Reflektörlü Mont
  • Yağmurluk
  • Şişme Mont
  • Kaban
  • Reflektörlü Kaban