T- Shirt

t-shirt-is-elbisesi

İŞ ELBİSELERİ T- SHİRT
Tişörtler, yaz aylarında aşırı sıcaklarda en iyi giysilerden biri durumunda. Özellikle sıcakta çalışanlar için özel iş tişörtleri, oldukça önemlidir. Yazlık tişörtlerle çalışmak işçiler içinde iş verimliliğini artırmaktadır. İş tişört giysileri terlemeyi önlemesi nedeniyle de ayrıca bir önem sahiptir. Özel yazlık kumaşlarla üretilen tişörtler, daha çok penye ve lacoste türünde üretilmektedir.

Kaliteli ürünlerden üretilen tişörtler, ütülenebilmesi ve temizlenmesi açısından da önemlidir. Temiz ve tertipli tişörtler firmanın prestijini de arttırmaktadır.

İş elbiseleri sektöründe lider firmalarından biri olan KÜRSÜ İŞ KIYAFETLERİ, Polo Yaka T – Shirt, Penye T – Shirt, 0 Yaka T – Shirt, Sweat T – Shirt, V Yaka T – Shirt, Reflektörlü T – Shirt ve Anti – Statik – T – Shirt ürünlerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Mağazalarımızda bulunan iş elbiseleri Polo Yaka T – Shirt, Penye T – Shirt, 0 Yaka T – Shirt, Sweat T – Shirt gibi elbiselerimiz rahat ve hafif olmasıyla dikkat çekicidir. İş kıyafeti olarak Polo Yaka T – Shirt, Penye T – Shirt, 0 Yaka T – Shirt, Sweat T – Shirt gibi kiyafetler tek iş pantolonlarla kombin edilebilirsiniz.

İŞ ELBİSELERİ T – SHİRT RENKLER;
Kürsü İş Elbiseleri olarak beyaz, bej, sarı, turuncu, kırmızı, bordo, mavi, türkuaz, saks, lacivert, yeşil, gri, mor renklerden oluşan T – Shirtleri sizlere sunuyoruz.

Polo Yaka T – Shirt
Penye T – Shirt
O Yaka T – Shirt
Sweat T – Shirt
V Yaka T – Shirt
Reflektörlü T – Shirt
Anti – Statik – T – Shirt