Termal Ürünler

termal-is-elbisesi

Termal Ürünler
Termal içlikler bilim insanları tarafından özel araştırmalar sonucu geliştirilmiş özel ürünlerdir. Termal içlikler giyildiğinde vücudu sıcak tutar ve vücudun ısı dengesini sağlar. Termal giysiler, vücut ısısının %80’ini içeride tutar ve vücudu sıcak tutar. Termal giysiler, terin giysinin üst kısmına iletilmesini sağladığı için vücudun ıslak kalmamasını ve terin dışarı atılması nedeniyle sağlıklı kalmasını sağlar. Termal iç giyim ürünleri bu özelliği nedeniyle de kışın sporcular tarafından da yoğun olarak tercih edilmektedir.

Sporcuların haricinde, askerler de sert kış şartlarında termal içlikler tercih etmektedir. Termal iç giyim ürünleri aynı zamanda kadın ve erkekler için de özel olarak üretilmektedir.

Termal giyim ürünlerinde sektörde yenilikçi bir isim olan KÜRSÜ İŞ KIYAFETLERİ, Termal Tshirt, Termal Pantolon, Termal Çorap, Termal Mont, Unisex İçlik, Termal Boyunluk, Termal Bere ve Termal Eldiven gibi ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Termal İçlik, Termal İç Giyim Markaları ve Fiyatları için en uygun fiyatlar Kürsü İş Elbiseleri tarafından sunmaktadır. Rossignol, Salomon, Burton, Quiksilver, Puhu, Lafuma, Falke, Helly Hansen gibi markalı termal ürünleri bulabileceğiniz Kürsü İş Elbiselerinde birbirinden rahat tasarımlara sahip olan termal içlik modelleri yer alıyor. Orijinal termal içlik markaları ve fiyatları, yüksek kaliteli kadın ve erkek termal içlik ve kışlık termal giyim ürünleri TERMAL ÜRÜNLER kategorisi sayfalarında bulabilirsiniz.

Termal iç giyim ürünleri;
Termal Tshirt
Termal Pantolon
Termal Çorap
Termal Mont
Unisex İçlik
Termal Boyunluk
Termal Bere
Termal Eldiven